امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو به پارکینگ اصفهان 1401/05/08 - 12:46 626

حمل خودرو به پارکینگ اصفهان

Car transport to parking lot Isfahan

برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و انتقال خودرو خود از شهر اصفهان به پارکینگ با کمک امداد پارکینگ تنها کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا 09139202427 تماس بگیرید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل گفته شده اعزام شود و ماشین شما را از شهر اصفهان به پارکینگ یدک کشی کند.امداد خودرو­شهرضا­­­­ در طول شبانه روز و24ساعته آماده خدمت رسانی به رانندگان ومشتریان گرامی میباشد .

حمل خودرو به پارکینگ اصفهان

احتمالا برای شما هم پیش آمده که با پارک کردن های نادرست ماشین, یا انتقال خودرو از پارکینگ فروش به شهر زندگی شما یا دلایل دیگر نیاز است خودرو شما به پارکینگ منتقل شود. برای این امر نگران آسیب دیدن خودرو خود نباشید امداد خودرو شهرضا  با کادر مجرب امداد پارکینگ این مشکل را برای شما برطرف کرده است.برای ارتباط با تیم امداد خودرو شهرضا و خدمات امداد پارکینگ اصفهان انتقال خودرو خود از شهر اصفهان به پارکینگ  کافیست با شماره امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید تا تیم امداد خودرو شهرضا به محل مورد نظر اعزام شود و ماشین شما را از شهر اصفهان به پارکینک یدک کشی کند.

امروزه با افزایش تکنولوژی خودرو ها نیز جدید تر و در نتیجه بیشتر میشوند  که هر خودرو نیازمند یکسری رسیدگی و مواظبت از خودرو میباشد که  این رسیدگی ها شامل یکسری خدمات و سرویس ها برای خودرو میباشند. سرویس هایی از جمله مکانیکی و تعمیر، تعویض روغن و قطعات مصرفی وخدمات مختلف ومتنوعی  دیگرکه به همین علت امداد خودرو نیازهمه ما است. همانطور که توضیح داده شد  ازجمله خدماتی  که امداد خودروشهرضا  ارائه میدهد،  حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه  ویا پارکینگ شما و یا تعمیر در محل در مواقع خرابی میباشد. پس میتوانیدبا به همراه داشتن شماره تماس امداد خودرو شهرضا  که در زیر آمده است به رفع مشکل بپردازید..روزانه همه ما  در اطراف شهر خود و  جاده شهرضا وحومه  شاهد تصادفات یاخرابی  خودرو ها و اتفاقات از این قبیل شاهد هستیم از طرفی دیگر بااین وضعیت خیابان های سطح شهر که امروزه وجود دارد، باعث  بیشتر شدن آمار تصادفات و خرابی خودرو مشکلات بسیاری به همراه دارد. که عبارت اند از: اتلاف وقت  سر نشینان خودرو به ویژه راننده و رانندگان  که در آن مسیر در حال رفت و آمد هستند همه ما تا اتفاقی برایمان نیافتد به پیشگیری از آن اتفاق فکر نمیکنیم مثلا شماره امداد خودرو  تا قبل از نیازمان  نداریم. اما داشتن شماره تلفن امداد خودرو شهرضا با تفاسیر گفته شده ودر این وضع خیابان های شهر به کمتر شدن  سانحه واتلاف وقت کمک بسیاری شایانی  میکند .

پس چه بهتر که تا وقت داریم و مشکلی برایمان پیش نیامده، شماره تلفن امداد خودروی شهرضارا داشته باشیم.

 

شاید تصور کنید که رها کردن خودرو و به اولین تعمیرگاه به صورت حضوری مراجعه کردن می تواند جوابگوی نیاز شما باشد و نیازی به استفاده از خدمات امداد خودرو اصلا نداشته باشید. این در حالی است که این کار  بر خلاف قانون بوده و می تواند باعث بروز حادثه یا سوء استفاده دیگران باشد به خصوص اگر درجاده باشد . بهتر آن است که با کارشناسان امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید.این امر حتی برای خرابی های ظاهری خودرو و یا تصادف نیز مناسب بوده و می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در صورتی که سوالی داشته باشید  پیشنهاد می شود که با کارشناسانامداد خودرو شهرضا تماس برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه استفاده از این خدمات بپرسید. به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که برای تعمیر و رفع عیب خودرو امروزه در دسترس شماست . می توانید از این روش برای دسترسی به بهترین خدمات استفاده کنید. همچنین استفاده از این خدمات به طور کلی می تواند در مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های تعمیرات بسیار تاثیرگذار باشد.

 

امداد خودرو­شهرضا با ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و اورژانسی در خدمت  همه ی همشهریان عزیز میباشد.

سپس یک اکیپ حرفه ای و  متخصص مجموعه امداد خودرو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن­ به سمت شما حرکت می‌کنند تا به رفع مشکل بپردازند.

 

هدف از  خدمات امداد خودرو شهرضا،  این است که رانندگان عزیز بتوانند با اطمینان بیشتری و باخیالی آسوده در مسیر جاده‌های حرکت کنند تا در بروز اتفاق و مشکل  در هر زمان از خدمات کارمد و  تخصصی وسریع امداد خودرو شهرضا استفاده کنند یکی دیگر از خدمات امداد خودرو شهرضا حمل خودروهای لوکس گران قیمت و صفر شما می باشد. هدف اصلی امداد خودرو شهرضا افزایش درصد رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودروشهرضا است.که این رضایت مندی مشتریان گرامی آسودگی خیال مشتریان مارا از بابت حمل خودرو های خود  در پی داشته است . که این مجموعه امداد خودروشهرضا یکی از معتبرترین امداد خودروها میباشد. همچنین ما دارای سابقه درخشان و طولانی، پر افتخار و ماندگار در این حوزه ی کاری هستیم. در حال حاظر نیز بسیاری از همشهریان گرامیمان شاهد خدمات امدادی کارآمدو با کیفیت مطلوبی  در حوزه امداد رسانی خودرویی ازما هستند که این . عملکرد مطلوب و خوب ما درجاده های شهرضا و حومه سبب سابقه خوب ما شده است وباعث افتخارات ماشده است زیرا از ابتدا تا کنون . هدف اصلی ما ارائه دادن خدمات مطلوب و با کیفیت  بالادر حوزه امدادگری خودرویی بوده است. در یک کلام. با امداد خودرو شهرضا ایمن سفر کنید و این ایمنی سبب تضمین سفر بدون دغدغه شماست.رانندگان عزیزاصلا نگران  و به فکرحوادث بوجود آمده در هنگام سفرتان نباشید. زیرا ما همیشه درکنارتان هستیم و این اطمینان خاطر را به شما هدیه کرده ایم.. باامداد خودرو شهرضا سفری بدون دغدغه  و نگرانی داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید نگرانی های خودرو را به ما بسپارید ماباارائه تیم متخصص امدادخودرو نگرانی شمارا حل میکنیم.

شاید برای شما این سوال پیش آید که چرا به امداد خودرو شهرضا نیاز پیدا میکنیم؟

زمانی شما به امداد خودرو شهرضا نیاز پیدا میکنید که خودرو شما به هر دلیل و یا سهل نگاری دچار نقص فنی شده باشد و یا  به هر ذلیل ذیگریخودروی شما از ادامه دادن به حرکت طبیعی خود خودداری بکند، در آن زمان  است که جواب این سوال مشخص میگردد وشما قطعا نیاز به یک امداد خودرو خوب دارید تا  بتوانید تنها بایک تماس  اکیپی متخصص رادر محل خود حاضر کنید و بتواند مشکل شما را حل کرده و از عهده تعمیر خودرو برآید یا  بتواند در صورت نیاز به حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه خودرو شما را منتقل کند.در هرنقطه جاده شهرضا و حومه در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به امدادخودرو  خوب  و متخصص با سرعت بالادارید با ما تماس بگرید امدادخودرو شهرضا در مسیر جاده ای در کنار شما رانندگان است.

.حال شایان­ به ­ذکراست­­ که­­ توضیح­ دهیم ­حمل­ خودرو­به­ پارکینگ ­­­در­چه­ مواقعی ­­شامل­ میشود ما سعی کردیم به طور خلاصه و باتوجه به بیشترین آمار امداد رسانی مجموعه خود در این باره نمونه هایی بیان کنیم ­که ­ این نمونه­ هایی­ازمواقعی ­است که ممکن است­ نیازبه­ حمل ­­خودروتوسط­ امداد­خودروشهرضا­پیدا کنید که در ادامه برای ­شمامشتریان­ گرامی امداد خودروی شهرضا­ ذکرشده ­است: حمل خودروهای خراب و معیوب شما که در­این­ خدمت هدف ­ حمل ماشین های خراب و معیوب شما مشتریان  است ­همه ما میدانیم که ­خراب شدن خودرو یک امر بسیار طبیعی اما ناگوار محسوب می‌شودکه­ همه مادست­ کم­ یک­بارآن­راتجربه­ کردیم­ وممکن­ است­ برای­ همه ­ی­ مااتفاق­ بافتد.ویا در برخی موارد نقص فنی شدیدتری ایجاد شده  که تعمیر و رفع نقص فنی  آن زمان بر و طولانی تر خواهد بود یا امکان انجام تعمیرات در آن مکان ومحل مقدور و قابل انجام نیست..پس  بهتر است برای جلوگیری از اتلاف وقت و بروز تصادفات­ و سانحه جبران ناپذیرتنها کافی­است­ باشماره ­امدادخودروشهرضا09132011738 - 09139202427 - 09162802472 تماس بگیریدتا­درکوتاه­ ترین ­زمان­ ممکن ­اکیپ ­امداد­خودروشهرضادرمحل­ حاظرشده ­و پس از بررسی شرایط خودرو اگر نیاز به تجهیزات تخصصی برای رفع نقص باشد یا پروسه تعمیر زمان بر باشد، در صورت تمایل شما، خودرو را به تعمیرگاه تخصصی خود یا هر تعمیرگاه دیگری که در نظر داشته باشید با رعایت اصول مربوط به حمل تخصصی خودرو، انتقال خواهد داد.

حمل خودروهای تصادفی

همانطور که گفتیم از دیگر خدمات امداد خودرو شهرضا حمل خودروهای تصادفی است.  امروزه همه ی ما شاهد حوادث تصادفاتی بودیه‌ایم که متسفانه در برخی تصادفات که شدت سانحه شدید تر است  امکان روشن کردن و حرکت خودرو وجود ندارد و خودرو قادر به ادامه حرکت نمیباشد ویا در برخی  دیگراز تصادفات هم برای جلوگیری از اتفاق و سانحه دیگر وافزایش خسارت وارده به ماشین، ترجیح داده می‌شود برای انتقال ماشین به تعمیرگاه از حمل­خودرواستفاده گردد. در این شرایط درخواست خدمت از نزدیکترین مرکز ارائه دهنده خدمات حمل ماشین تصادفی که دارای تخصص و مهارت نیز باشد، راه حل ماجرا است. برای جلوگیری از حوادث بعدی و خسارت بیشتر اهمیت بسیاری خواهد داشت که­ در چنین شرایطی شما می‌توانید به راحتی باامدادخودروشهرضاتماس گرفته و درخواست خدمات نمایید مطمئن باشید در سریع ترین  زمان بهترین خدمات مورد انتظاررا دریافت خواهید کردید

حمل خودروی صفر

حمل خودروهای صفر یکی ازدرخواست حمل خودروهابرای­حمل­خودروهای لوکس ­وصفر می‌باشد. قطعا برای انتقال ماشین های صفر از کارخانه است­که امدادخودروشهرضاآماده­این­ خدمت ­رسانی­ برای ­مشتریان­ محترم ­میباشد به طور کلی درهر مواقعی که بنا به دلایلی ما نیاز دازیم تا خودرویمان توسط یک امداد خودرو حمل شود و به مقصد خود برسد . در مواقعی که درقبل به آن اشاره کردیم( مانند تصادفات رانندگی ، بروز نقص فنی برای خودرو تمامی این موارد میباشد.

 مثلا حمل خودروی صفر به مراکز شماره گذاری ، جابجایی خودروی لوکس ما و … . )در چنین  مواقعی حمل خودرو توسط امداد خودروشهرضابهترین گزینه میباشد که در سریع ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت این کار را برای مشتریان انجام میدهد.چنین شرایط پیش آمده آن مسئله ای که بیشتر  از همه ی مسائل  اهمیت دارد  رسیدن  سر وقت و به موق نیروی امداد رسانی است. زیرا باعث می شود که مسئله  و مشکل به تسریع حل گشته و  از اتلاف زمان جلوگیری گردد.. امداد رسانی سریع، مناسب و با کیفیت مهمترین شعار امداد خودرو شهرضا می باشد که در تمام سالهای فعالیت خود همواره مد نظر داشته است یعنی به محض تماس در کمترین زمان ممکن در محل  گفته شده شما مشتری عزیز حاضر شوندو خدماتی با کیفیت بالا و کارآمد با بهترین هزینه مطلوب و استاندارد  را به شماارائه بدهند. امداد خودرو شهرضادر هر از ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به رانندگان در تمام نقاط شهرستان شهرضا و حومه می باشد. نحوه تماس با حمل خودروشهرضا گاهی در طول سفر به سمت مقصد مشکلی برای وسیله نقلیه ما پیش می آید که عاجز از تعمیر و راه اندازی مجدد آن می شویم. در این مواقع بهترین راه برای حل مشکل ارتباط و تماس با امداد خودرو شهرضا میباشد تا درسریع ترین زمان در کنار شما بیایند و به رفع نقص فنی و یا  در صورت نیاز خودروی شما به حمل خودروی شما به نزدیکترین تمیرگاه برسانند.. شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09132011738 - 09139202427 - 09162802472 کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعته است چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، در هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان از شبانه روز میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. مجموعه ما یعنی امداد خودرو شهرضا تمام مسیرهای منتهی به خود را تحت پوشش خود قرار داده است. کلیه خدمات امدادی خودرو اعم از تعمیرات خودرو و حمل خودرو با امدادگرانی مجرب و با تجهیزات و لوازم جانی در خدمت شما عزیزان می باشد..مجموعه ما دارای سابقه خوب و مجوز خدمات امدادی  امداد خودرو میباشدو هدف اصلی ما امداد رسانی و بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان است. به محض تماس شما کارشناس مربوطه نیاز شما را بررسی می کندوسپس برای شما یدک کش مناسب اعزام می گردد. ​چراامدادخودروشهرضاسبب ­افزایش­ رضایت ­مشتری­­ شده ­است؟: هدف اصلی مجموعه امدادخودروی شهرضاکسب رضایت مشتریان عزیز است.امدادخودروی شهرضا همواره در تلاش است که تجهیزات و لوازم خود را تجهیز نماید. این موضوع به صورت مستقیمی روی سرعت عمل کادر مربوطه نیز، موثر خواهد بود.. در واقع اگر تمامی تجهیزات مربوط به تعمیر و یدک کشی به روز و کامل باشند، می توان کیفیت خدمات امداد خودرو را نیز افزایش دادهمچنین تمامی خدمات امداد رسانی در کم ترین زمان ممکن و به صورت 24ساعته انجام می شود. سرعت بسیار بالا در امداد رسانی خودرو امداد خودرو شهرضا در تمامی نقاط شهر شهرضا وحومه دارای نیروهای فعال و مجرب و متخصص  است که بلافاصله بعد از گزارش و تماس شما مشتریان خود را به محل گفته شده می رسانند. امداد خودروی شهرضا دارای تجهیزات استاندارد و تیمی با تجربه و متخصص است.امداد خودروشهرضا نیروهای مختصص جهت امداد رسانی خودروشمادارد و دارای هزینه مناسب و تعرفه استاندارد مطابق با قانون  است پس نگران هزینه بالا نباشید. مجموعه تیم تخصصی امداد خودرو شهرضا با توجه به حمل و نقل و جابجایی روز افزون خودرو و ماشین ها، اقدام به خدمت رسانی به متقاضیان محترم جهت هر گونه جابجایی و حمل انواع خودرو است. لازم به ذکر است که درعرصه ی خدمت رسانی در حوضه حمل و نقل، پشتیبانی  مشتریان و اطلاع داشتن از اموال  و خودروی خود در هنگام حمل حق هر مشتری واست ما افتخار میکنیم که با ارائه خدمت رسانی مطلوب با داشتن اکیپ کاملا  مجرب و حرفه ای و متخصص در خدمات حمل خودرو و امداد رسانی خودرو به مشتریان محترم امداد خودروی شهرضا آماده مشاوره درباره نحوه محاسبه هزینه ها و امداد رسانی در طول شبانه روز در شهرستان شهرضا و حومه است.

 

امداد پارکینگ اصفهان امداد خودرو شهرضا

 

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

 

شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09132011738 - 09139202427 - 09162802472 کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، ر هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

افتخار ما سابقه خوب و رضایت مشتریان   ما در زمینه امداد رسانی و تعمیرات سیار خودرو است.

 نکات مهم در زمینه امدادرسانی خودرو و حمل خودرو به  پارکینگ اصفهان:

 مجموعه ی ما با رعایت برخی نکات اطمینان از حمل خورو شما را حاصل میکند برخی از نکات در امداد رسانی شامل:امدادرسانان خودرو در زمان و مسیر حمل خودرو باید حتما فشار باد لاستیک ها را کنترکنند تا لاستیک ها در طول مسیر یدک کشی  قدرت کنترل خوبی داشته باشند، بااین کاردر مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی میگردد. تنظیم باد لاستیک های خودرو بر حداقل و حداکثر دارد که مطابق با استاندارد و با توجه به خودروی امداد پارکینگ مخصوص یدک کشیدن باید تنظیم شود. همراه داشتن تایر زاپاس برای یدک کش توجه داشته باشید که معمولاً تمام خودروها دارای تایر زاپاس می‌باشند اما در مورد خودروی که به عنوان یدک کش استفاده می شود و اکثراوقات در خارج از شهرها و در جاده ها عبور دارند و در زمان  تماس مشتری با امداد خودرو شهرضا تایمی برای تعویض آن نیست این نکته بیشتر از سایر خودروها مورد توجه و اهمیت است. در نتیجه اگر امداد رسان شما بایر تایر زاپاس همراه داشته باشد. برای داشتن دید مناسب برای راننده امداد  خودروپارکینگ یا همان یدک کش، تنظیم کردن آینه خودرو مورد اهمیت و بسیار ضروری و مهم است  تا در هنگام یدک کش کردن خودروشما مشتری عزیز دید مناسبی نسبت به محیط اطراف و خودروی شماکه در حال حمل می باشد داشته باشد و این تمامی مواردی است که مجموعه ما روزانه کنترل میکنند به همین علت است که در مواقع ضروری و بلافاصله با تماس شما به سرعت بدون هیچ مکث به سمت شما حرکت میکنند.

 

به این نکته اشاره کنم که ممکن است حمل خودرو شما توسط پلیس انجام شده باشد در این صورت که شما با ما تمس نگرفته شده و پشتیبانی ندارد حالاچطور خودروی برده شده به پارکینگ توسط پلیس را پیدا کنیم؟ اگر خودروی شما توسط پلیس به پارکینگ منتقل شده باشد و یک ساعت از انتقال خودروی شما گذشته باشد می توانید با ارسال اطلاعات عددی پلاک خودرو بدون درج حروف و کلمه «ایران» پلاک به شماره سامانه پیامک ۳۰۰۰۵۳۵۳ از انتقال خودروی خود به پارکینگ توسط پلیس مطلع شوید.توجه داشته باشید که این امکان برای مالکان خودرو وجود دارد که بتوانند خودروخودرا که توسط پلیس و جرثقیل به پارکینگ منتقل شده با ارسال پیامک از این موضوع اطلاع پیدا کنند که بااین پیامک اطلاعاتی شامل نشانی و نام پارکینگ مربوطه برای شخص ارسال مشود.

راه دوم و راه دیگر تماس با پلیس ۱۱۰ است که با دادن اطلاعات خودروی  نظیر شماره پلاک و نام مالک خودروی خوداپراتورهای زحمت کش 110به شما خواهند گفت خودروی شما با کدام پارکنیگ با چه نشانی با جرثقیل انتقال پیدا کرده است.

مشخصه یک حمل خودرو خوب توسط امدادخودرو چیست؟

همه ی ما میدانیم که زمانه یک امداد خودرو خوب شناخته میشود و رضایت مشتریان دربر دارد که بتواند تلاش خود را در زمینه امداد رسانی خودرو ایفا کند که این تلاش زمانی محقق میشود که امداد خودرو دارای خودروهای جدید و امکانات و تجهیزات حمل خودرو و نیروهای مجرب و متخصص در حیطه کاری خودرا داشته باشد، تا آن نیروها بتوانند در سریع ترین و کمترین زمان ب رفع مشکل شما بپردازند و برطرف سازند و شما بتوانید از سفر خود لذت برده و دغدغه ای نداشته باشید زیرا همین دغدغه ها است که باعث بروز حوادث رانندگی و تصادفی میشود تمامی این مشکلات در جاده و سفر را امداد خودرو شهرضا برای شما حل کرده است. امداد خودرو شهرضا توسط تیم با تجربه با توجه به حمل و نقل و جابجایی روزانه خودرو و ماشین هاکه به هر دلیل ممکن است در برخی شرایط زمانی که با ماشین خو در حال حرکت و رانندگی در مسرخود هستیم،در وسط مسیر ناگهان ماشینمان دچار نقص فنی شود و امکان روشن کردن ماشین و راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج باشد و نتوانید آن را رفع کنیم. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم یا به دلایلی که قبلا گفته شد نیاز به حمل خودرو داشته باشیم که امداد خورو شهرضا در این ضمینه شروع به خدمت رسانی برای متقاضیان گرامی برای انجام هرگونه جابجایی و حمل انواع خودرو کرده است. امداد خودرو شهرضا به مشتریان گرامی با مشاوره ر در حوزه حمل و نقل و انتقال آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم درشهرضاو تمامی مناطق حومه هستیم شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09132011738 - 09139202427 - 09162802472 کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، در هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان از شبانه میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید. در قبل اشاره شد که اگر ماشین شما به پارکینگ حمل شده باید باارائه مدارک لازم به آزاد سازی خودرو اقدام کنید. توجه کنید که قبل از رفتن به ستاد ترخیص پارکینگ خودرو حتما مدارک زیر را آماده کرده و همراه خود داشته باشید تا به مشکل برنخورید. اصل و کپی گواهینامه اصل و کپی بیمه نامه شخص ثالث اصل و کپی کارت شناسایی خودرو ( حتما برگ سبز خودرو را هم همراه داشته باشید. اصل و کپی کارت ملی مالک خودرو اصل و کپی کارت ملی شخص متخلف دریافت برگه معرفی به ستاد ترخیص از طرف راهنمایی رانندگی (همان که از پارکینگ دریافت می‌کنید..) مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ و پرداخت جرایم خلافی خودرو پرداخت کردن عوارض شهرداری که پرداخت نمودن آن (عوارض شهرداری در ستاد های ترخیص نیز قابل پرداخت می‌باشند اما بهتر است پرداخت شده باشد.) خرید پوشه روغنی (در خود ستاد قابل تهیه است.) پرداخت هزینه یدک کش پرداخت هزینه پارکینگ حال اگر مدارک شما کامل و بدون کسری باشند کارتان در این ستاد یعنی در ستاد ترخیص تمام شده است و میتوانید با مراجعه ی مجددبه پارکینگ وارائه قبض مربوطه ترخیص به نگهبان خودروی خود را تحویل گرفته. زمان و مراحل تقریبی انجام کار در ستاد خود بسته به حجم مراجعه کنندگان و ساعات کاری است که بهتر است تایمی بین اداری ۴۰ دقیقه تا۳ ساعت زمان نگه دارید. لازم به ذکر است که در صورت نیاز حمل خودرو به پارکینگ توسط امدادخودرو شهرضا تنهاکافی است شماره تماس امداد خودرو شهرضا را شماره گیری نماییدو تماس حاصل نمائید.

 امداد پارکینگ اصفهان امداد خودرو شهرضا

هزینه امداد خودرو شهرضا

هزینه امداد پارکینگ و یدک کشی کردن ماشین های داخلی و خارجی  بر مبنای نوع ماشین، نوع خدمات خواسته شده و مساحت ارزیابی ومحاسبه می شود.

شما میتوانید با شماره های اعلام شده تماس حاصل نموده و از مشاوره درباره ی هزینه های امداد خوروشهرضا اطلاع گردید.

شماره تماس امداد خودرو شهرضا

09132011738 - 09139202427 - 09162802472

کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است.

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب