امداد خودرو شهرضا

0913-920-2427
0916-280-2472
0930-201-1738
حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

Shahreza Transporting the car with a crane

امداد خودرو شهرضا چندین اکیپ حرفه ای حمل خودرو با جرثقیل در سراسر مسیرهای منتهی شده به شهرضا دارد که در سریع ترین زمان ممکن درخواست حمل خودرو با ماشین آلات گوناگون را انجام می‌دهند.شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09139202427

حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

در زمان مسافرت و یا عبور و مرور در شهر ممکن است برای خودروی‌تان مشکلی پیش آید که قادر به رفع آن نباشید،در چنین مواقعی بهترین تصمیم آن است که با دفاتر امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید و تقاضای حمل خودرو با جرثقیل را داشته باشید.

 یک اکیپ حرفه ای و  متخصص مجموعه امداد خودرو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن­ به سمت شما حرکت می‌کنند تا به رفع مشکل بپردازند.

 کلیه خدمات امدادی خودرو اعم از تعمیرات خودرو و حمل خودرو با امدادگرانی مجرب و با تجهیزات و لوازم جانی در خدمت شما عزیزان می باشد..مجموعه ما دارای سابقه خوب و مجوز خدمات امدادی  امداد خودرو میباشدو هدف اصلی ما امداد رسانی و بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان است. به محض تماس شما کارشناس مربوطه نیاز شما را بررسی می کندوسپس برای شما یدک کش مناسب اعزام می گردد. 

اکیپ حمل خودرو با جرثقیل در شهرضا یکی از معتبرترین و با تجربه ترین امداد خودروها در چندین سال اخیر می‌باشد. تیم تخصصی امداد خودرو شهرضا در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است و با مجرب ترین نیروها و مجهزترین وسایل نقلیه همراه جرثقیل همواره در تلاش است تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت خود را به شما رسانده و در رفع آن شما را یاری نماید.

امداد خودرو شهرضا همواره آماده است تا در شرایط سخت که نیاز به جا به جایی خودرو دارید همراهیتان کند و جرثقیلی که مناسب با خودرو شما و نوع صدمه وارده بر آن است را برای شما ارسال نماید که حمل خودرو  به راحتی و بدون نگرانی با رعایت اصول ایمنی انجام شود.

امداد خودرو شهرضا در زمینه حمل خودرو با جرثقیل دارای بیش از دو دهه تجربه موفق می‌باشد و قادر است در حوادثی نظیر پرت شدن خودرو از پرتگاه یا سقوط از دره، خودرو را به آرامی از پرتگاه خارج کند و در صورت نیاز خودرو را به اولین و بهترین  تعمیرگاه برساند.

برای جا به جایی خودرو خود هنگام حوادث کافیست با شماره درج شده در سایت امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید و درخواست حمل خودرو با جرثقیل را داشته باشید. ما با اولین تماس در کنار شما خواهیم بود.

انواع جرثقیل حمل خودرو شهرضا

امداد خودرو شهرضا همیشه چندین اکیپ حرفه ای حمل خودرو با جرثقیل در سراسر مسیرهای منتهی شده به شهرضا دارد که در سریع ترین زمان ممکن درخواست حمل خودرو با ماشین آلات گوناگون را انجام می‌دهند. جرثقیل‌های حمل خودرو دارای انواع مختلفی است که با توجه به شرایط خودروی خود و نوع آن می‌توانید درخواست کنید. انواع جرثقیل های حمل خودرو در امداد خودرو شهرضا به قرار زیر می‌باشد:

شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09132011738 - 09139202427 - 09162802472 

 

کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، ر هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

افتخار ما سابقه خوب و رضایت مشتریان   ما در زمینه امداد رسانی و تعمیرات سیار خودرو است.

 

کسب رضایت مشتری

سرلوحه فعالیت و خدمات امداد خودرو شهرضا، جلب رضایت مشتریان عزیز، با ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت می‌باشد.

یکی از مهمترین و کاربردی ترین ویژگی‌هایی که یک شرکت امداد خودرو باید داشته باشد این است که خدمات امدادی خود را به افرادی با تجربه بسپارد و بر این اساس اطمینان مشتریان خود را کسب کند. امداد خودرو شهرضا با داشتن افراد مجرب و کارآزموده گزینه مورد اعتمادی برای شماست.

هدف اصلی ما امداد رسانی و بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان است.

 

اعتماد شما سرمایه ماست

امداد خودرو شهرضا با اولین تماس در کمترین زمان ممکن در کنار شما خواهد بود.

به محض تماس شما مشتری عزیزیک اکیپ حرفه ای و  متخصص مجموعه امداد خودرو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن­ به سمت شما حرکت می‌کنند تا به رفع مشکل بپردازند.

که این موارد باعث کسب رضایت و اعتماد مشتریان ما شده و به دنبال آن افزایش مشتری و مشتری مداری ما سبب کسب اعتماد مشتری شده است و سابقه درخشان را برای ما در بر داشته است.

امداد خودرو­شهرضا با ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و اورژانسی در خدمت  همه ی همشهریان عزیز میباشد.

سپس یک اکیپ حرفه ای و  متخصص مجموعه امداد خودرو، در کوتاه‌ترین زمان ممکن­ به سمت شما حرکت می‌کنند تا به رفع مشکل بپردازند.

 کلیه خدمات امدادی خودرو اعم از تعمیرات خودرو و حمل خودرو با امدادگرانی مجرب و با تجهیزات و لوازم جانی در خدمت شما عزیزان می باشد..مجموعه ما دارای سابقه خوب و مجوز خدمات امدادی  امداد خودرو میباشدو هدف اصلی ما امداد رسانی و بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مشتریان است. به محض تماس شما کارشناس مربوطه نیاز شما را بررسی می کندوسپس برای شما یدک کش مناسب اعزام می گردد

امداد خودرو شهرضا در زمینه حمل خودرو با جرثقیل دارای بیش از دو دهه تجربه موفق می‌باشد و قادر است در حوادثی نظیر پرت شدن خودرو از پرتگاه یا سقوط از دره، خودرو را به آرامی از پرتگاه خارج کند و در صورت نیاز خودرو را به اولین و بهترین  تعمیرگاه برساند.

​چراامدادخودروشهرضاسبب ­افزایش­ رضایت ­مشتری­­ شده ­است؟:

هدف اصلی مجموعه امدادخودروی شهرضاکسب رضایت مشتریان عزیز است.امدادخودروی شهرضا همواره در تلاش است که تجهیزات و لوازم خود را تجهیز نماید. این موضوع به صورت مستقیمی روی سرعت عمل کادر مربوطه نیز، موثر خواهد بود.. در واقع اگر تمامی تجهیزات مربوط به تعمیر و یدک کشی به روز و کامل باشند، می توان کیفیت خدمات امداد خودرو را نیز افزایش دادهمچنین تمامی خدمات امداد رسانی در کم ترین زمان ممکن و به صورت 24ساعته انجام می شودسرعت بسیار بالا در امداد رسانی خودرو امداد خودرو شهرضا در تمامی نقاط شهر شهرضا وحومه دارای نیروهای فعال و مجرب و متخصص  است که بلافاصله بعد از گزارش و تماس شما مشتریان خود را به محل گفته شده می رسانندامداد خودروی شهرضا دارای تجهیزات استاندارد و تیمی با تجربه و متخصص است.امداد خودروشهرضا نیروهای مختصص جهت امداد رسانی خودروشمادارد و دارای هزینه مناسب و تعرفه استاندارد مطابق با قانون  است پس نگران هزینه بالا نباشید. مجموعه تیم تخصصی امداد خودرو شهرضا با توجه به حمل و نقل و جابجایی روز افزون خودرو و ماشین ها، اقدام به خدمت رسانی به متقاضیان محترم جهت هر گونه جابجایی و حمل انواع خودرو است. لازم به ذکر است که درعرصه ی خدمت رسانی در حوضه حمل و نقل، پشتیبانی  مشتریان و اطلاع داشتن از اموال  و خودروی خود در هنگام حمل حق هر مشتری واست ما افتخار میکنیم که با ارائه خدمت رسانی مطلوب با داشتن اکیپ کاملا  مجرب و حرفه ای و متخصص در خدمات حمل خودرو و امداد رسانی خودرو به مشتریان محترم امداد خودروی شهرضا آماده مشاوره درباره نحوه محاسبه هزینه ها و امداد رسانی در طول شبانه روز در شهرستان شهرضا و حومه است.

شماره تماس حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

09302011738 09162802472 09139202427

اکیپ حمل خودرو با جرثقیل در شهرضا یکی از معتبرترین و با تجربه ترین امداد خودروها در چندین سال اخیر می‌باشد. تیم تخصصی امداد خودرو شهرضا در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است و با مجرب ترین نیروها و مجهزترین وسایل نقلیه همراه جرثقیل همواره در تلاش است تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت خود را به شما رسانده و در رفع آن شما را یاری نماید.

 همانطور که توضیح داده شد  ازجمله خدماتی  که امداد خودروشهرضا  ارائه میدهد،  حمل خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه  ویا پارکینگ شما و یا تعمیر در محل در مواقع خرابی میباشد. پس میتوانیدبا به همراه داشتن شماره تماس امداد خودرو شهرضا  که در زیر آمده است به رفع مشکل بپردازید..روزانه همه ما  در اطراف شهر خود و  جاده شهرضا وحومه  شاهد تصادفات یاخرابی  خودرو ها و اتفاقات از این قبیل شاهد هستیم از طرفی دیگر بااین وضعیت خیابان های سطح شهر که امروزه وجود دارد، باعث  بیشتر شدن آمار تصادفات و خرابی خودرو مشکلات بسیاری به همراه دارد. که عبارت اند از: اتلاف وقت  سر نشینان خودرو به ویژه راننده و رانندگان  که در آن مسیر در حال رفت و آمد هستند همه ما تا اتفاقی برایمان نیافتد به پیشگیری از آن اتفاق فکر نمیکنیم مثلا شماره امداد خودرو  تا قبل از نیازمان  نداریم. اما داشتن شماره تلفن امداد خودرو شهرضا با تفاسیر گفته شده ودر این وضع خیابان های شهر به کمتر شدن  سانحه واتلاف وقت کمک بسیاری شایانی  میکند .

پس چه بهتر که تا وقت داریم و مشکلی برایمان پیش نیامده، شماره تلفن امداد خودروی شهرضارا داشته باشیم.

 لازم به ذکر است که درعرصه ی خدمت رسانی در حوضه حمل و نقل، پشتیبانی  مشتریان و اطلاع داشتن از اموال  و خودروی خود در هنگام حمل حق هر مشتری واست ما افتخار میکنیم که با ارائه خدمت رسانی مطلوب با داشتن اکیپ کاملا  مجرب و حرفه ای و متخصص در خدمات حمل خودرو و امداد رسانی خودرو به مشتریان محترم امداد خودروی شهرضا آماده مشاوره درباره نحوه محاسبه هزینه ها و امداد رسانی در طول شبانه روز در شهرستان شهرضا و حومه است.

امداد خودرو شهرضا در زمینه حمل خودرو با جرثقیل دارای بیش از دو دهه تجربه موفق می‌باشد و قادر است در حوادثی نظیر پرت شدن خودرو از پرتگاه یا سقوط از دره، خودرو را به آرامی از پرتگاه خارج کند و در صورت نیاز خودرو را به اولین و بهترین  تعمیرگاه برساند.

همانطور که قبلا گفته شد کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است پس نگران ایام تعطیل و ساعات شب نباشید ماکنارتانیم. چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، ر هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

 

قیمت حمل خودرو با جرثقیل

جرثقیل های خودرو بر و یدک کش انواع گوناگونی دارند. بسته به نوع خرابی خودروی شما جرثقیل متفاوتی به محل ارسال می‌شود که دارای هزینه های متفاوتی است. در محاسبه قیمت حمل خودرو با جرثقیل موارد زیر موثر می‌باشد:

تعرفه های ثبت شده برای قیمت حمل خودرو با جرثقیل در امداد خودرو شهرضا بر طبق تعرفه تصویب شده توسط اتحادیه می‌باشد. طبق قانون تمامی هزینه های دریافت شده توسط حمل خودرو با جرثقیل مطابق قیمت تصویب شده است و هر گونه هزینه اضافی دریافت شده خلاف قوانین و مقررات است. تمامی هزینه های دریافتی توسط تیم امداد خوردو شهرضا کاملاً منصفانه است.

امداد خودرو شهرضا بر تمامی اعمال امدادگران خود نظارت کامل دارد و تمام فعالیت امدادگران را بررسی می‌کند تا هزینه طبق استاندارد دریافت و خدمات با بهترین کیفیت انجام شود.

برای ارتباط با امداد خودرو شهرضا جهت گرفتن مشاوره رایگان و یا در خواست کمک و اطلاع از هزینه ها کافی است با راه های ارتباطی از جمله ایمیل، شبکه های اجتماعی و شماره های تماس امداد خودرو شهرضا در ارتباط باشید.

 

حمل خودرو با جرثقیل

شماره تماس حمل خودرو

09302011738 09162802472 09139202427

مداد خودرو شهرضا توسط تیم با تجربه با توجه به حمل و نقل و جابجایی روزانه خودرو و ماشین هاکه به هر دلیل ممکن است در برخی شرایط زمانی که با ماشین خو در حال حرکت و رانندگی در مسرخود هستیم،در وسط مسیر ناگهان ماشینمان دچار نقص فنی شود و امکان روشن کردن ماشین و راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج باشد و نتوانید آن را رفع کنیم. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم یا به دلایلی که قبلا گفته شد نیاز به حمل خودرو داشته باشیم که امداد خورو شهرضا در این ضمینه شروع به خدمت رسانی برای متقاضیان گرامی برای انجام هرگونه جابجایی و حمل انواع خودرو کرده است. امداد خودرو شهرضا به مشتریان گرامی با مشاوره ر در حوزه حمل و نقل و انتقال آماده خدمت رسانی و پاسخ گویی به مشتریان محترم درشهرضاو تمامی مناطق حومه هستیم شماره تماس امداد خودرو شهرضا 09132011738 - 09139202427 - 09162802472 کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است چنانچه به هر دلیل خودرو شما متوقف شده استد، در هر جایی از جاده حومه که باشید، در هر زمان از شبانه میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

امداد خودرو شهرضا چه شهرهایی را پشتیبانی می کند؟

امداد خودرو جاده شهرضا دهاقان، امداد خودرو جاده شهرضا اصفهان، امداد خودرو جاده شهرضا بروجن، امداد خودرو جاده شهرضا شیراز، امداد خودرو جاده شهرضا اصفهان، امداد خودرو جاده اصفهان بروجن، امداد خودرو جاده شهرضا بروجن، امداد خودرو جاده دهاقان اصفهان، امدادخودرو جاده شهرضا مهیار، امداد خودرو جاده شهرضا مبارکه، امداد ودرو جاده شهرضا اسفرجان، امداد خودرو جاده شهرضا منظریه، امداد خودرو جاده شهرضا گلشن و سایر مسیرهای بین استانی و داخل شهری را پشتیبانی می‌کند.

خدمات جرثقیل خودرو در شهرضا

زمانی که در مسیر جاده ای در حال رانندگی هستید و ماشین شما به هردلیل ک گفته شد یا دلایل دیگر حرکت نمیکندشاید تصور کنید که رها کردن خودرو و به اولین تعمیرگاه به صورت حضوری مراجعه کردن می تواند جوابگوی نیاز شما باشد و نیازی به استفاده از خدمات امداد خودرو اصلا نداشته باشید. این در حالی است که این کار  بر خلاف قانون بوده و می تواند باعث بروز حادثه یا سوء استفاده دیگران باشد به خصوص اگر درجاده باشد . بهتر آن است که با کارشناسان امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید.این امر حتی برای خرابی های ظاهری خودرو و یا تصادف نیز مناسب بوده و می تواند به شما کمک کند تا در کوتاه ترین زمان بتوانید از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در صورتی که سوالی داشته باشید  پیشنهاد می شود که با کارشناسانامداد خودرو شهرضا تماس برقرار کرده و سوالات خود را در زمینه استفاده از این خدمات بپرسید. به طور کلی می توان گفت که امداد خودرو یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی است که برای تعمیر و رفع عیب خودرو امروزه در دسترس شماست . می توانید از این روش برای دسترسی به بهترین خدمات استفاده کنید. همچنین استفاده از این خدمات به طور کلی می تواند در مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های تعمیرات بسیار تاثیرگذار باشد. شما با تماس به امداد خودرو شهرضا میتواند تقاضای جرثقیل کنید م مشکلات ک گفته شد را کاهش دهید.

که برای جا به جایی خودرو خود هنگام حوادث کافیست با شماره درج شده در سایت امداد خودرو شهرضا تماس بگیرید و درخواست حمل خودرو با جرثقیل را داشته باشید. ما با اولین تماس در کنار شما خواهیم بود.

در ادامه شماره تماس اعلام میگردد پس تاآخر همراه ما باشید.

 

 

امداد خودرو­شهرضا با ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و اورژانسی در خدمت  همه ی همشهریان عزیز میباشد.

امداد خودرو­شهرضا یکی از خدماتی  که به رانندگانی که با مشکلات مکانیکی یا نقص فنی خودرو مواجه شده‌اند ارائه میدهد این است که کمک می‌کند­­­­­ تا رانندگان بتوانند مشکل خودرو خود را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایند و به راه خود ادامه دهند.

رعایت نکات مهم هنگام حمل خودروباجرثقیل:

مجموعه ی ما با رعایت برخی نکات اطمینان از حمل خورو شما را حاصل میکند برخی از نکات در امداد رسانی شامل:امدادرسانان خودرو در زمان و مسیر حمل خودرو باید حتما فشار باد لاستیک ها را کنترکنند تا لاستیک ها در طول مسیر یدک کشی  قدرت کنترل خوبی داشته باشند، بااین کاردر مصرف سوخت خودرو نیز صرفه جویی میگردد. تنظیم باد لاستیک های خودرو بر حداقل و حداکثر دارد که مطابق با استاندارد و با توجه به خودروی امداد پارکینگ مخصوص یدک کشیدن باید تنظیم شودهمراه داشتن تایر زاپاس برای یدک کش توجه داشته باشید که معمولاً تمام خودروها دارای تایر زاپاس می‌باشند اما در مورد خودروی که به عنوان یدک کش استفاده می شود و اکثراوقات در خارج از شهرها و در جاده ها عبور دارند و در زمان  تماس مشتری با امداد خودرو شهرضا تایمی برای تعویض آن نیست این نکته بیشتر از سایر خودروها مورد توجه و اهمیت است. در نتیجه اگر امداد رسان شما بایر تایر زاپاس همراه داشته باشد. برای داشتن دید مناسب برای راننده امداد  خودروپارکینگ یا همان یدک کش، تنظیم کردن آینه خودرو مورد اهمیت و بسیار ضروری و مهم است  تا در هنگام یدک کش کردن خودروشما مشتری عزیز دید مناسبی نسبت به محیط اطراف و خودروی شماکه در حال حمل می باشد داشته باشد و این تمامی مواردی است که مجموعه ما روزانه کنترل میکنند به همین علت است که در مواقع ضروری و بلافاصله با تماس شما به سرعت بدون هیچ مکث به سمت شما حرکت میکنند.

 

شماره تماس حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

09302011738 09162802472 09139202427

کلیه خدمات های امداد خودروی شهرضا به صورت شبانه روزی و24ساعنه است

استانداردهای حمل خودروباجرثقیل

  • تنظیم فشار باد لاستیک‌ها
  • همراه داشتن تایر زاپاس
  • توزیع مناسب بار
  • پارک مناسب
  • کنترل حرکت در پیچ ها
  • ترمز گیری به موقع و مناسب
  • کنترل هر دو خودرو در زمان سرازیری و سراشیبی
  • برخورداری از دید مناسب در هنگام یدک کش کردن خودرو

هزینه حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

هزینه حمل خودرو با جرثقیل به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در اینجا قصد داریم به ان بپردازیم. یکی از مهمترین پارامتر های اصلی تاثیر گذار در قیمت حمل خودرو با جرثقیل مسافت خودرو تا مقصد مورد نظر می باشد. معمولا این پارامتر بر حسب کیلومتر طی شده از مبدا تا مقصد محاسبه می باشد. عامل تاثیر گذار دیگر در قیمت حمل خودرو با جرثقیل نوع خودرویی که قصد حمل آن را داریم می باشد. همچنین روش حمل و نوع خودروی مجهز به جرثقیل نیز می تواند بر قیمت حمل خودرو با جرثقیل تاثیر گذار باشد.

نرخ حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

 نرخ حمل خودرو با جرثقیل  توسط  اتحادیه امداد خودرو شهرضا تعیین می گردد. این نرخ همه ساله به روزرسانی می شود. البته عواملی همچون افزایش هزینه های سوخت ممکن است باعت تغییر قیمت هزینه حمل با جرثقیل در شهرضا به صورت فصلی شود. شایان ذکر است هرگونه تغییر قیمت و تاثیر در هزینه حمل با جرثقیل در شهرضا توسط اتحادیه مذکور یا مراجع ذی صلاح مشخص می گردد.

دارای هزینه مناسب و تعرفه استاندارد مطابق با قانون  است پس نگران هزینه بالا نباشید. مجموعه تیم تخصصی امداد خودرو شهرضا با توجه به حمل و نقل و جابجایی روز افزون خودرو و ماشین ها، اقدام به خدمت رسانی به متقاضیان محترم جهت هر گونه جابجایی و حمل انواع خودرو است.جهت مشاوره درباره ی هزینه ها باامدادخودروشهرضا به شماره هایی که در زیر ذکر شده تماس بگیرید.

شماره تماس حمل خودرو با جرثقیل شهرضا

09302011738 09162802472 09139202427

تیم ما به صورت24 ساعته فعال است.

 

امداد خودرو شهرضا | یدک کش شهرضا | مکانیک سیار شهرضا

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ نمووب